Ректор нашег Универзитета пожелео срећан рођендан нашем БДТУ В. Г. Шухову

Сергей Глаголев, ректор БГТУ им. В.Г. Шухова, нас је данас поздравио следећим речима:
"Поштоване колеге, запослени и студенти, 29. априла се навршава 69 година од оснивања Белгородског технолошког института за грађевинске материјале. Данас је то Белгородски државни технолошки универзитет назван по Владимиру Григоријевичу Шухову, образовна установа која већ дуги низ година обучава стручњаке за грађевински комплекс и грађевинску индустрију.
По броју и спектру специјалности, квалитету наставе, ово је најбољи Универзитет свог профила у Руској Федерацији. Свима вама, целокупном колективу нашег Универзитета, желим даље успехе у научној настави, у припремању дипломаца способних да одговоре на актуелне економске изазове нашег времена, велика креативна достигнућа, смеле пројекте и нова открића. Мирно небо, добро здравље и благостање вама и вашим породицама."
Размер шрифта:
Цвета сайта:
Изображения:
Настройки шрифта:
Выберите шрифт:
Интервал между буквами (Кернинг):
Выбор цветовой схемы: